Се продава утоварна лопата VTN Qty of 3 на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка VTN
Модел Qty of 3
Тип утоварна лопата
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12084246
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN Not Available
Дополнителни информации: Англиски
Qty of 3
1 Bkt 800 mm
1 Bkt 600 mm
1 Bkt 400 mm
to fit Mini Excavators 3 to 5.5 Ton
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи