Се продава утоварна лопата Qty of 2 Excavator Bucket на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип утоварна лопата
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12084260
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN Not Available
Дополнителни информации: Англиски
Qty of 2
2 Bkt 600 mm to fit Mini Excavators 4.5 to 5.5 Ton
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи