Се продава туристички автобус FORD TOURNEO CUSTOM 170T310 9 Passenger Mini на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка FORD
Тип туристички автобус
Година на производство 2017
Километража 86483 км
Локација Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12086849
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-22
Датум на завршување 2020-07-23
Аукцијата започнува за 8 дена
PDF
Кабина
Греач за седишта
Дополнителна опрема
AdBlue резервоар
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN WF03XXTTG3HP52573
Дополнителни информации: Англиски
170T310 9 Passenger Mini
PDC
nav sys
MF steering wheel
lane ctrl
rear view camera
German Registration
** REGISTRATION AVAILABLE 3-4 WEEKS AFTER AUCTION **
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи