Се продава теренец JAGUAR F PACE PORTFOLI 3.0 на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка JAGUAR
Модел F PACE PORTFOLI 3.0
Тип теренец
Година на производство 2016
Километража 119478 км
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12086766
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 1 ден
PDF
Кабина
Клима уред
Навигација
Дополнителна опрема
AdBlue резервоар
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN SADCA2BK7HA053762
Дополнителни информации: Англиски
lot: 446
3.0
A/T
255/55R19
USB
HDMI
openable roof
rear view camera
PDC
Bluetooth
** Immatricolazione Italiana
Prima Immatricolazione LUG 2016/ Italian Registration
Date of First Registration JUL 2016 ** Closing Time: 2020-07-09 12:42:30 PM
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи