Се продава телескопски натоварувач 2016 JCB 540-170 на аукција

PDF
телескопски натоварувач 2016 JCB 540-170
1/1
Почетна цена:
10.030 €
9.000 GBP
≈ 11.050 US$
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип телескопски натоварувач
Локација Обединето Кралство Dromore Co. Tyrone
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID AE22115
Аукција 1
Датум на извршување 2020-05-22 20:00
Датум на завршување 2020-06-28
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN JCB5AF8GT02355068
Дополнителни информации: Англиски
Location: Dromore
Status: On Site
2016 JCB 540-170 Turbo Powershift Telehandler c/w Sway
WLI
Side Shift
Joystick Control
Forks - JCB5AF8GT02355068
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи