Се продава резервоар за гориво EMILIANA SERBATOI EU-TANK 440 440 Litre на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип резервоар за гориво
Година на производство 2020
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 11994173
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN 26945L
Дополнителни информации: Англиски
440 Litre
CE marked
** Originale Certificato CE/ Original CE Certificate Available **
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи