Се продава резервоар за гориво EMILIANA SERBATOI EU-TANK 220 220 Litre на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип резервоар за гориво
Година на производство 2020
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 11994172
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 1 ден
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN 31480A
Дополнителни информации: Англиски
lot: 5303
220 Litre
CE marked
** Originale Certificato CE/ Original CE Certificate Available ** Closing Time: 2020-07-10 09:50:30 AM
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи