Се продава мини натоварувач GEHL 3840 на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка GEHL
Модел 3840
Тип мини натоварувач
Година на производство 2008
Километража 1699 км
Локација Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12086878
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-22
Датум на завршување 2020-07-23
Аукцијата започнува за 14 дена
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN GHL03840C0000391
Дополнителни информации: Англиски
bkt
aux hyd
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи