Се продава мини натоварувач CASE 70XT на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка CASE
Модел 70XT
Тип мини натоварувач
Година на производство 2001
Километража 8800 км
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12069668
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN JAF0351833
Дополнителни информации: Англиски
bkt
aux hyd
canopy
CE marked
EPA 2001
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи