Се продава мини дампер AUSA D150AHG 4x4 Swivel на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка AUSA
Модел D150AHG 4x4 Swivel
Тип мини дампер
Година на производство 2008
Километража 3271 км
Локација Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12086880
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-22
Датум на завршување 2020-07-23
Аукцијата започнува за 17 дена
PDF
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 1260728
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи