Се продава мини багер YANMAR VIO50U на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка YANMAR
Модел VIO50U
Тип мини багер
Година на производство 2010
Километража 4854 км
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12084410
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 4 дена
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN AYRVIO50J0B101663
Дополнителни информации: Англиски
Q/C bkt
1.65 mm stick
aux hyd
check valves
dozer
cab
CE marked
no EPA
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи