Се продава мини багер JCB 8085 на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 8085
Тип мини багер
Година на производство 2012
Километража 92539 км
Локација Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12086873
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-22
Датум на завршување 2020-07-23
Аукцијата започнува за 14 дена
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN JCB08085J01072360
Дополнителни информации: Англиски
Q/C bkt
2000 mm stick
swing away boom
aux hyd
check valves
dozer
cab
EPA 2011
** COPY OF CE CERTIFICATE AVAILBALE **
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи