Се продава мини багер 2015 JCB 8008CTS на аукција

PDF
мини багер 2015 JCB 8008CTS
1/1
Почетна цена:
2.234 €
2.000 GBP
≈ 2.438 US$
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип мини багер
Локација Обединето Кралство Dromore Co. Tyrone
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID NE22115
Аукција 1
Датум на извршување 2020-05-22 20:00
Датум на завршување 2020-06-28
PDF
Дополнителна опрема
Опрема за гасеничар
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN JCB08008L01930132
Дополнителни информации: Англиски
Location: Dromore
Status: On Site
2015 JCB 8008CTS Rubber Tracks
Offset
Piped c/w Expanding Undercarriage
3 Buckets - JCB08008L01930132
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи