Се продава мал фургон PEUGEOT Partner на аукција

PDF
мал фургон PEUGEOT Partner
1/1
Почетна цена:
1.684 €
1.500 GBP
≈ 1.882 US$
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Марка PEUGEOT
Модел Partner
Тип мал фургон
Година на производство 2017
Километража 156513 км
Локација Обединето Кралство Dromore Co. Tyrone
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID BE22115
Аукција 1
Датум на извршување 2020-05-22 20:00
Датум на завршување 2020-06-28
PDF
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN NV66 XZK - VF37DBHY6GJ91
Дополнителни информации: Англиски
Location: Dromore
Status: En Route
2017 Peugeot Partner 1.6 Blue HDI 100 Profession L1 Panel Van (Tested 12/20) - NV66 XZK - VF37DBHY6GJ913938
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи