Огласот Се продава кросоувер Volvo XC60 на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/12
4.688 м × 1.902 м × 1.641 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
190 кс (140 kW)
2025-08-31
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: HUP782
Manufacture month: sierpień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2582, 5471, 8341, 12068 senast 2023-10-24
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3282 SEK
Max pull weight: 1 050 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 1 940 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
D4 AWD 190hk
2019
Assistanssystem
Lastskydd/lastnät
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified