Се продава корпа за багер 40" Strickland Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Ecavator на аукција

PDF
Почетна цена:
167,20 €
150 GBP
≈ 184,20 US$
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Обединето Кралство Dromore Co. Tyrone
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID FF22115
Аукција 1
Датум на извршување 2020-05-22 20:00
Датум на завршување 2020-06-28
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 62284
Дополнителни информации: Англиски
Location: Dromore
Status: On Site
40" Strickland Digging Bucket 65mm Pin to suit 13 Ton Ecavator - 62284
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи