Се продава корпа за багер 24" Digging Bucket 65mm Pins to suit 13 Ton Excavator на аукција

PDF
Почетна цена:
167,20 €
150 GBP
≈ 184,20 US$
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Обединето Кралство Dromore Co. Tyrone
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID DF22115
Аукција 1
Датум на извршување 2020-05-22 20:00
Датум на завршување 2020-06-28
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN 210755
Дополнителни информации: Англиски
Location: Dromore
Status: On Site
24" Digging Bucket 65mm Pins to suit 13 Ton Excavator - 210755
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи