Огласот Се продава караван Ford Ranger на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/11
Ford
Ranger
2015
2015-01-30
80380 км
960 кг
2240 кг
3200 кг
Шведска Gothenburg
7211670
2024-07-23 17:46
2024-07-28 20:12
5.351 м × 1.85 м × 1.848 м
Каросерија
Автоматска кука за влечење:
200 кс (147 kW)
Зафатнина:
3200 cм³
Оскина конфигурација:
4x4
CD
2025-01-31
Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal rostangrepp, Flertal lackskador. Överdrag för flaket kärvar. Plastdetalj sitter löst höger framskärm.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
ENGINE AND GEARBOX:
Knackande ljud från motor uppstår sporadiskt under körning och tomgång
AC ur funktion. Hjulvibrationer. Styrled höger, vänster yttre, glapp. Främre drivaxel packbox läcker.
Previous owners: 5
License number: MPR216
Manufacture month: wrzesień 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3792, 6341 och 8021 mil. Senast utförd 2024-06-14
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 9132 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 265 g/km
Tax weight: 3 200 kg
2015
Eluppvärmd vindruta
PercentIconNO deductible VAT