Огласот Се продава караван приколка Wiks mannskapsbrakke med 2 sovedeler for totalt 4 personer на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Година на производство 1900
Седишта 4
Локација Норвешка Lom
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 331060
Аукција 1
Датум на извршување 2023-09-25 15:21
Датум на завршување 2023-10-02 14:20
Оски
Оски 2
Ентериер
Тоалет
Туш
Плотна
Лавабо
Бојлер
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја сив, металик
Каравани приколки
Резултати од пребарување: 579 огласа
Прикажи
Претплати се