Огласот Се продава камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 на аукција + приколка за транспорт на возила е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила
Продадено
1/21
Почетна цена:
31.500 €
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1843
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2017
Километража 531748 км
Носивост 12600 кг
Нето тежина 13100 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Литванија Vilnius
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZJ29251
Аукција 1
Датум на завршување 2022-06-09 11:32
Камион MERCEDES-BENZ Actros 1843
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1843
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2017
Километража 531748 км
Носивост 4900 кг
Нето тежина 13100 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Мотор
Сила 428 кс (315 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 10677 cм³
Евро Euro 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни
Приколка за транспорт на возила ROLFO Pegasus
Марка ROLFO
Модел Pegasus
Тип приколка за транспорт на возила
Година на производство 2006
Носивост 7700 кг
Опис
Марка на каросерија Rolfo
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Литвански
Auction item.
Truck is in working condition.
Sold together with Rolfo Pegasus car transporter..
Rolfo Pegasus: lifting capacity - 7700 kg., year of manufacture - 2006.
Technical inspection is valid till 2022-07-16.
SDK code is valid.

Aukciono prekė.
Sunkvežimis darbinės būklės.
Parduodama kartu su Rolfo Pegasus autovežiu-priekaba.
Rolfo Pegasus: keliamoji galia - 7700 kg., pagaminimo metai - 2006.
Techninė apžiūra galioja iki 2022-07-16.
SDK kodas galioja.
Būklė: Be defektų
Прикажи цел коментар