Огласот Се продава камион фургон INTERNATIONAL 4700 freightliner на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон RENAULT RENAULT цена на барање Камион фургон 2000 499335 км Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Почетна цена:
1.000 €
Марка INTERNATIONAL
Модел 4700 freightliner
Тип камион фургон
Година на производство 2000
Нето тежина 15750 кг
Локација Холандија Scherpenzeel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID DL27831
Аукција 1
Датум на завршување 2022-01-25 21:50
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN ummer: 1HTSCABN01H376265