Се продава хидрауличен чекан IDROMECCANICA ITALIANA XT1050 Pressurized на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен чекан
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12090726
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 1 ден
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
VIN F20610
Дополнителни информации: Англиски
lot: 654
Pressurized
to fit 12 to 20 ton excavators
extra power system
adjustable blow frequency and power rate
operating weight 1050 kg
breaker working pressure 120 -160 bar
oil flow 90 -130 l/min
115 mm tool diameter
2700 J impact rate
10 months warranty
CE marked
** Originale Certificato CE/ Original CE Certificate Available ** Closing Time: 2020-07-09 01:59:10 PM
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи