Се продава автоперална Qty of Pressure Washer на аукција

PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Контактирајте го продавачот
Тип автоперална
Локација Италија Caorso (PC)
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 12048545
Аукција 1
Датум на извршување 2020-07-09
Датум на завршување 2020-07-10
Аукцијата започнува за 1 ден
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN Not Available
Дополнителни информации: Англиски
lot: 5372
Qty of
Closing Time: 2020-07-10 10:02:00 AM
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи