Изнајмување на багери гасеничари VOLVO

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Изнајмување на багери гасеничари VOLVO: 13 огласа

багер гасеничар VOLVO EC 250ENL
2
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Bro/stockholm
багер гасеничар VOLVO ECR 145 EL *Uthyres*
3
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Bro/stockholm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер гасеничар VOLVO ECR 235EL *Uthyres*
4
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Bro/stockholm
багер гасеничар VOLVO EC 250 E NL
11
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 4693 м/ч Сила 218 кс
Австрија, Ascendum Niederlassung Budapest
багер гасеничар VOLVO 360
9
186 € / смена
Година 1999 Километража 12700 км Сила 250 кс
Украина, Львів
багер гасеничар VOLVO 340
7
186 € / смена
Година 1999 Километража 12000 м/ч Сила 250 кс
Украина, Львів
багер гасеничар VOLVO 290
8
5.345 € / месец
Длабочина на копање 7 м Радиус на копање 360 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Львів
багер гасеничар VOLVO EC 290
8
USD ≈ 115.800 US$
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Ивано-Франковск
багер гасеничар VOLVO ECR145EL
1
Година 2019 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
багер гасеничар VOLVO EC220ENL
1
Година 2018 Километража Сила 174 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
багер гасеничар VOLVO EC220ENL
1
Година 2018 Километража Сила 174 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
багер гасеничар VOLVO EC 460 C L
19
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија, SESEÑA
багер гасеничар VOLVO EC140E NL
8
USD ≈ 93.710 US$
Година 2017 Километража 640 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се