Филтри -

Амбулантни возила од Шведска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Амбулантни возила од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 580 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 02/2018 Километража 247590 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2017 Километража 366805 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Носивост 628 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 10/2012 Километража 495359 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
7.146 € SEK 80.000 SEK
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 554 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 06/2014 Километража 455870 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 523 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 2019 Километража 279560 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
11.170 € SEK 125.000 SEK
Година 1986 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.190 € SEK 170.000 SEK
Година 1983 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
15.990 € SEK 179.000 SEK
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 420 кг
Година 2007 Километража 428661 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 590 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 04/2018 Километража 270476 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 579 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 04/2018 Километража 269972 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 585 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 02/2018 Километража 259184 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 10/2014 Километража 271910 км Сила
Шведска, Stockholm-Värmdö
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се