Филтри -

Амбулантни возила од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Амбулантни возила од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017 Километража 120000 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 6 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 2019 Километража Сила
Полска, Przemyśl
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.750 € PLN 150.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2022 Километража 40000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
7.460 € PLN 32.200 PLN
Носивост 2940 кг Седишта 8
Година 2009 Километража 619500 км Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 12/2011 Километража 80000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.690 € PLN 85.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2019 Километража 190000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.690 € PLN 85.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 5
Година 2015 Километража 290000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.690 € PLN 85.000 PLN
Носивост 675 кг Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2015 Километража 219000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
10.870 € PLN 46.900 PLN
Година 2015 Километража 397000 км Сила
Полска, 42-595
Контактирајте го продавачот
15.520 € PLN 67.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 2015 Километража 457000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 6 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 2018 Километража Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
15.270 € PLN 65.900 PLN
Носивост 590 кг Седишта 3
Година 2018 Километража 199000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
22.240 € PLN 96.000 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 5
Година 2020 Километража 189000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
11.580 € PLN 50.000 PLN
Носивост 980 кг Суспензија пневматски/пневматски Седишта 4
Година 2017 Километража 223000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
19.920 € PLN 86.000 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 5
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
18.510 € PLN 79.900 PLN
Носивост 3000 кг Седишта 5
Година 2017 Километража 211000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
20.850 € PLN 90.000 PLN
Носивост 890 кг Седишта 5
Година 2016 Километража 197000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 5
Година 2020 Километража 345000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
18.510 € PLN 79.900 PLN
Седишта 5
Година 2015 Километража 174000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Носивост 644 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 351000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 390000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 623 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2018 Километража 280000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
120.500 € PLN 520.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 336651 км Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 12/2007 Километража 540000 км Сила
Полска, Jastrzębia
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Евро Euro 6 Седишта 5 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 07/2020 Километража 210000 км Сила
Полска, Ruda Śląska
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се