Филтри -

Амбулантни возила од Германија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Амбулантни возила од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 5
Година 10/2018 Километража 271079 км Сила
Германија, Bad Bentheim
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Седишта 4
Година 2016 Километража 394000 км Сила
Германија, Nidda
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 2
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2013 Километража 89000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 450 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-04 Километража 334750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 883 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2009-11 Километража 268200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 5
Година 2017-11-06 Километража 360000 км Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 5 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 2017 Километража 226000 км Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 715 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2013 Километража 230870 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 2008-09 Километража 146235 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Седишта 3
Година 07/1955 Километража 14613 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 685 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2017 Километража 221048 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 2014-02 Километража 231000 км Сила
Германија, Neuenburg
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2013-08 Километража Сила
Германија, Neuenburg
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 585 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 2013-10 Километража 122450 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 880 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 2013-08 Километража 172500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 605 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2
Година 2009-09 Километража 163000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 540 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2002-12 Километража 89530 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 950 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 2185 кг Седишта 9
Година 1982-08 Километража 22950 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 685 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2017 Километража 236145 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 570 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2015 Километража 403419 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
12.950 € Со вклучен ДДВ
Носивост 955 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2012 Километража 399970 км Сила
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи