Филтри -

Амбулантни возила од Европа

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

222 огласа: Амбулантни возила

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Седишта 5
Година 2014-02 Километража 231000 км Сила
Германија, Neuenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража 43515 км Сила
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2018 Километража 1 км Сила
Полска, Краків
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година Километража 178132 км Сила
Холандија, Harlingen
амбулантно возило Ford Transit амбулантно возило Ford Transit
2
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 03/2014 Километража 200000 км Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Седишта 2
Година 1959-10 Километража 100000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Седишта 2
Година 1959-10 Километража 30301 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2019 Километража 209000 км Сила
Франција, Vigneulles-lès-Hattonchâtel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 11/2021 Километража 39270 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 06/2020 Километража 238000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 07/2021 Километража 78000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 538 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 01/2015 Километража 221300 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
66.218,49 € Без ДДВ
Година 2023-03 Километража 10 км Сила
Германија, Vechta
PASCAR IMPEX
амбулантно возило Volvo XC90 амбулантно возило Volvo XC90 амбулантно возило Volvo XC90
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 7
Година 2019 Километража 1 км Сила
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 10/2019 Километража 276504 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.259 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 153818 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 06/2009 Километража 466663 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 12/2021 Километража 350 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 6
Година 06/2018 Километража 250000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 390000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
32.750 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 225012 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
аукција 1.279 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража 168162 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 295306 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
27.250 €
Евро Euro 4
Година 2016 Километража 10 км Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 393502 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Претплати се