Филтри -

Амбулантни возила Volkswagen од Европа

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Амбулантни возила Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 7 + CAMILLA
Година 07/2014 Километража 420798 км Сила
Шпанија, La Vall d'Uixó
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 12/2012 Километража 105000 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 03/2020 Километража 188000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2022 Километража 77000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 10/2019 Километража 276504 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 06/2019 Километража 250000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 500 кг Евро Euro 3 Седишта 2
Година 2008-09 Километража 146235 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 4
Година 09/2008 Километража 1200 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 538 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 01/2015 Километража 221300 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 800 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 04/2021 Километража 56576 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
15.310 € PLN 65.900 PLN
Носивост 590 кг Седишта 3
Година 2018 Километража 199000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
20.900 € PLN 90.000 PLN
Носивост 890 кг Седишта 5
Година 2016 Километража 197000 км Сила
Полска, Chomranice
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 8 + SILLA DE RUEDAS
Година 08/2014 Километража 220106 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 950 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 453667 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 6
Година 07/2014 Километража 392598 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
6.499 €
Евро Euro 5 Седишта 8 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 2012 Километража 664000 км Сила
Шпанија, El Casar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5
Година 03/2019 Километража 114000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
92.345 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 12/2020 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 05/2023 Километража 10 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2023 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2019 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
20.880 € PLN 89.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 237638 км Сила
Полска, Strawczyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се