Филтри -

Амбулантни возила Volkswagen

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Амбулантни возила Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 06/2019 Километража 250000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 4
Година 10/2019 Километража 276504 км Сила
Холандија, Annen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1985-06 Километража 16400 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-07 Километража 192500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 03/2020 Километража 188000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година 2003 Километража 273177 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 8 + SILLA DE RUEDAS
Година 08/2014 Километража 220106 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 950 кг Евро Euro 4 Седишта 2
Година 2007-07 Километража 331036 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 6
Година 07/2014 Километража 392598 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1381 кг Евро Euro 6 Седишта 2+1
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 538 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 01/2015 Километража 221300 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 800 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 04/2021 Километража 56576 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5
Година 03/2019 Километража 114000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
20.760 € PLN 89.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 237638 км Сила
Полска, Strawczyn
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 05/2023 Километража 10 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
92.345 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 12/2020 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2023 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 09/2019 Километража 11 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 50 км Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
19.590 € CZK 495.000 CZK
Носивост 500 кг Суспензија пружина/пневматски Седишта 6 Прилагоден за инвалиди прилагоден за инвалиди
Година 2012 Километража 502000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2022 Километража 77000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража 331036 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Со вклучен ДДВ
Седишта 5
Година 04/2012 Километража 512000 км Сила
Чехија, Řevnice
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 450 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-04 Километража 334750 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 7 + CAMILLA
Година 07/2014 Километража 420798 км Сила
Шпанија, La Vall d'Uixó
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се