Аератори за житарки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Аератори за житарки: 3 огласа

нови аератор за житарки HARKOVAGROMASH АСМ 40
11
€ 4.450 USD ≈ US$ 4.924
Капацитет 40 т/ч
Година 2019 Километража Сила 5.5 kW
Украина, Харків
нови аератор за житарки AGROPART Sraigtinis grūdų transporteris, feed mixer / dispenser
10
€ 500 USD ≈ US$ 553
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Kaišiadorys
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови аератор за житарки Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki ВЗ-1 Ворошитель зерна
3
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.660
Година 01/2019 Километража Сила
Украина, Бердянск
Омилени : 0 Споредба : 0