Филтри -

Аератори за трева, вертикутер

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Аератори за трева: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аератор за трева Imants SANDCAT RASEN-DRAINGEKOMBIGERAET
3
19.790 € USD ≈ 22.210 US$
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
аератор за трева HUSQVARNA AR25  Jordprikker
14
аукција 120,80 € DKK USD 900 DKK ≈ 135,60 US$
Ширина на опфаќање 65 мм
Година 2001 Километража Сила
Данска, Storvorde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аератор за трева GLB 181 referentie
3
цена на барање
Ширина на опфаќање 1500 мм
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
аератор за трева Skid Steer Scarifier
9
аукција аукција
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
аератор за трева Brill Walk Behind  Scarifier
9
аукција 10 € USD ≈ 11,22 US$
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
аератор за трева beluchter
3
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
аератор за трева beluchter
3
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
аератор за трева BILLY GOAT verticuteer
4
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Zwiggelte
аератор за трева TEXAS thermal verticator
5
аукција 100 € USD ≈ 112,20 US$
Ширина на опфаќање 450 мм
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
аератор за трева HUSQVARNA S 400
7
аукција 100 € USD ≈ 112,20 US$
Година 2006 Километража Сила 2.9 kW
Белгија, Mont-Saint-Guibert
аератор за трева WOLF-Garten Eurogreen
5
цена на барање
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cuneo
аератор за трева JOHN DEERE Aercore 800
6
9.900 US$ EUR ≈ 8.820 €
Ширина на опфаќање 800 мм
Година Километража Сила 18 кс
Украина, Киев
нови аератор за трева FLOOR Care One 2.2 m Farmflex
15
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 мм
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Soree
нови аератор за трева FLOOR Care AHK 180
16
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.8 мм
Година 2018 Километража Сила
Белгија, Soree
нови аератор за трева FLOOR Care ONE NG 2.2 m
16
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Soree
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се