Филтри -

Адаптери за жито

Резултати од пребарување: 662 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Адаптери за жито: 662 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито CATERPILLAR 30F-HM84425
17
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 9.671 €
Година 2014 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Пер'ятичі
адаптер за жито NEW HOLLAND 35 G
9
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Chomutov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за жито CASE IH 2020 30  FLEX
12
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 10.930 €
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Белая Церковь
адаптер за жито NEW HOLLAND
34
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Ізяслав
адаптер за жито JOHN DEERE F925
27
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.090 €
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Черкас
адаптер за жито CLAAS F 750
32
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за жито CASE IH 2020
8
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 13.460 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Черкас
адаптер за жито JOHN DEERE 620R з ріпаковим столом та візком
25
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за жито CLAAS F900
11
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 20.180 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Черкас
адаптер за жито CLAAS F530
17
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 17.660 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Черкас
нови адаптер за жито CASE IH 3020 Flex (25F) (HCCB252KAGC309919)
10
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Юбилейное
нови адаптер за жито CASE IH 3020
18
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Юбилейное
нови адаптер за жито CASE IH 3020
21
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Юбилейное
адаптер за жито CASE IH 2020 Flex 9,1метра из США 2021г
9
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 13.290 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сумы
адаптер за жито JOHN DEERE 630 GydraFlex
10
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 13.040 €
Година 2010-06 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сумы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 662 огласа
Прикажи
Претплати се