Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Адаптери за жетва на сончоглед: 177 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед CASE IH  AFX-G-DT  870
5
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови адаптер за жетва на сончоглед Жатка приставка для уборки подсолнечника, жатка Zaffrani
20
Контактирајте го продавачот
5.728 € UAH 185.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
нови адаптер за жетва на сончоглед Приставка для уборки подсолнечника ПС
6
Контактирајте го продавачот
603,70 € UAH 19.500 UAH
Година 07/2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Бердянск
адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed
4
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Бугарија, Търговище
нови адаптер за жетва на сончоглед AZOVAGROTECH
4
Контактирајте го продавачот
5.263 € UAH 170.000 UAH
Година 06/2019 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Бердянськ
нови адаптер за жетва на сончоглед AZOVAGROTECH
3
Контактирајте го продавачот
207,40 € UAH 6.700 UAH
Година 06/2019 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Бердянськ
нови адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed 14-70
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 7.8 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Путрівка
нови адаптер за жетва на сончоглед CLAAS SUNSPEED 12-70 (адаптация под комбайн JOHN DEERE) | В наличии!
38
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Путрівка
нови адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed 12-70 (адаптация под комбайн CLAAS) | В наличии!
44
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Путрівка
нови адаптер за жетва на сончоглед
4
Контактирајте го продавачот
7.740 € UAH 250.000 UAH
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянськ
адаптер за жетва на сончоглед
6
Контактирајте го продавачот
6.192 € UAH 200.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Бердянськ
нови адаптер за жетва на сончоглед
10
Контактирајте го продавачот
9.288 € UAH 300.000 UAH
Број на редови 13
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина
нови адаптер за жетва на сончоглед ЖАТКА ДЛЯ ПОДСОЛНЕЧНИКА PRIMERA
8
Контактирајте го продавачот
5.015 € UAH 162.000 UAH
Година 03/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
нови адаптер за жетва на сончоглед ЖАТКА ДЛЯ ПОДСОЛНЕЧНИКА
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.502 € UAH 210.000 UAH
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се