Адаптери за пченка од Украина

Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка од Украина: 170 огласа

адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 800
5
21.500 US$ EUR ≈ 19.396 €
Број на редови 8
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8
6
19.999 US$ EUR ≈ 18.041 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка OROS 8244
4
10.500 US$ EUR ≈ 9.472 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
адаптер за пченка OROS 8244
3
13.500 US$ EUR ≈ 12.179 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
нови адаптер за пченка CASE IH 4408
5
32.000 € USD ≈ 35.472 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
нови адаптер за пченка NEW HOLLAND  NH786 (980CR-870,DR870N), CASE 4408
10
30.000 € USD ≈ 33.255 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, Юбилейное
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 800 B (работали с CLAAS)
10
21.000 US$ EUR ≈ 18.945 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нежин
нови адаптер за пченка GERINGHOFF MS-SC 1200B (Кукурудза/Соняшник)
16
ВИДЕО
60.000 € USD ≈ 66.510 US$
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2016 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Подгорцы
нови адаптер за пченка Khersonmash КМС-6
1
12.340 € UAH USD 331.800 UAH ≈ 13.678 US$
Број на редови 6 Капацитет 10 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Херсон
адаптер за пченка OLIMAC Drago
7
16.200 US$ EUR ≈ 14.614 €
Број на редови 8
Година 02/2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
адаптер за пченка GERINGHOFF Mais Star
4
25.700 € USD ≈ 28.488 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка STARA BRAVA elektra
5
18.000 € USD ≈ 19.953 US$
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 500 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка CLAAS RU-450
1
10.000 US$ EUR ≈ 9.021 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка OLIMAC S8TR
3
10.000 € USD ≈ 11.085 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка JOHN DEERE 892 З Подрібнювачем
6
8.000 US$ EUR ≈ 7.217 €
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Претплати се