Адаптери за пченка OROS

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка OROS: 17 огласа

адаптер за пченка OROS 6013
4
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.640
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
адаптер за пченка OROS
7
US$ 3.000 EUR ≈ € 2.720
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
адаптер за пченка OROS 8/70 в наличии. на массей фергюсон
9
US$ 7.500 EUR ≈ € 6.799
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
адаптер за пченка OROS 1215
6
US$ 9.500 EUR ≈ € 8.612
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
адаптер за пченка OROS 8249
17
US$ 13.500 EUR ≈ € 12.238
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Орехов
адаптер за пченка OROS 8+HSA 8R
2
€ 20.000 USD ≈ US$ 22.062
Број на редови 8
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS 8+HSA 8R
6
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.578
Број на редови 8
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS 8+HSA 8R
2
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.268
Број на редови 8
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS Sun 8R
14
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.474
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS IDASS 6-75
8
преговара
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
адаптер за пченка OROS 8244
3
US$ 13.500 EUR ≈ € 12.238
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
адаптер за пченка OROS Sun 8R
2
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.474
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка OROS UNI 5 HSA
6
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.376
Број на редови 5
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, Bihor
адаптер за пченка OROS
8
преговара
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новомосковск
адаптер за пченка OROS
5
US$ 13.500 EUR ≈ € 12.238
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Чортков
Омилени : 0 Споредба : 0