Адаптери за пченка OLIMAC

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка OLIMAC: 16 огласа

адаптер за пченка OLIMAC Drago NR 8 TR
4
15.500 € USD ≈ 17.182 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Словачка, Šurany
адаптер за пченка OLIMAC DRAGO
8
30.900 € USD ≈ 34.253 US$
Број на редови 6
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка OLIMAC Drago
7
16.200 US$ EUR ≈ 14.614 €
Број на редови 8
Година 02/2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
адаптер за пченка OLIMAC ECHIPAMENT porumb Drago N8TR
5
22.900 € USD ≈ 25.385 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Mogoșoaia
адаптер за пченка OLIMAC S8TR
3
10.000 € USD ≈ 11.085 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка OLIMAC Fantini, ножи на любые кукурузные жатки.Пр-во ИТАЛИЯ. с наплавко
9
12,27 € UAH USD 330 UAH ≈ 14 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
нови адаптер за пченка OLIMAC DRAGO 2
3
ВИДЕО
преговара
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Березина
адаптер за пченка OLIMAC Drago
9
23.500 € USD ≈ 26.050 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за пченка OLIMAC
3
185,90 € UAH USD 5.000 UAH ≈ 206 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая - Церковь
адаптер за пченка OLIMAC Drago N4
8
10.500 € USD ≈ 11.639 US$
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea, Bihor
адаптер за пченка OLIMAC DRAGO ( 12 Рядна )
7
15.000 € USD ≈ 16.627 US$
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
адаптер за пченка OLIMAC
11
17.630 € UAH USD 474.000 UAH ≈ 19.541 US$
Број на редови 8
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая - Церковь
адаптер за пченка OLIMAC NR 8T DRAGO
9
22.015 € USD ≈ 24.404 US$
Број на редови 8
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
адаптер за пченка OLIMAC DRAGO
8
16.000 US$ EUR ≈ 14.434 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Белая Церковь
адаптер за пченка OLIMAC Drago N8TR
6
22.900 € USD ≈ 25.385 US$
Број на редови 8
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Mogoșoaia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се