Адаптери за пченка NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка NEW HOLLAND: 27 огласа

адаптер за пченка NEW HOLLAND 996
20
преговара
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
нови адаптер за пченка NEW HOLLAND  NH786 (980CR-870,DR870N), CASE 4408
10
30.000 € USD ≈ 33.255 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, Юбилейное
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
адаптер за пченка NEW HOLLAND 8 rij
4
4.950 € USD ≈ 5.487 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
адаптер за пченка NEW HOLLAND
7
6.500 € USD ≈ 7.205 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
адаптер за пченка NEW HOLLAND 430 FIE 6 RIJ (G)
7
преговара
Година 01/2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
адаптер за пченка NEW HOLLAND 8 рядная
2
4.500 US$ EUR ≈ 4.060 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
адаптер за пченка NEW HOLLAND FX40
17
аукција 1.000 € USD ≈ 1.108 US$
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Deinze
адаптер за пченка NEW HOLLAND FR9080 / 545
16
аукција 10.000 € USD ≈ 11.085 US$
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Deinze
адаптер за пченка NEW HOLLAND 843
4
5.500 US$ EUR ≈ 4.962 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Узловое
нови адаптер за пченка NEW HOLLAND 1520
3
27.000 € USD ≈ 29.929 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
адаптер за пченка NEW HOLLAND GRECAV 8
8
преговара
Простор помеѓу редови 8 мм
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
адаптер за пченка NEW HOLLAND 843 Kolvenplukker
5
12.500 € USD ≈ 13.856 US$
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Boekel
адаптер за пченка NEW HOLLAND 980CR-870
4
25.000 € USD ≈ 27.712 US$
Број на редови 12
Година 2014 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
нови адаптер за пченка NEW HOLLAND
10
33.000 € USD ≈ 36.580 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
адаптер за пченка NEW HOLLAND Maisvorsatz 900 S FI 12-reihig
6
62.000 € USD ≈ 68.727 US$
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17168 Kleeth
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се