Адаптери за пченка GERINGHOFF

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка GERINGHOFF: 53 огласа

адаптер за пченка GERINGHOFF Mais Star Horizon
6
37.000 € USD ≈ 41.014 US$
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
адаптер за пченка GERINGHOFF HORIZON STAR II 600/F
5
19.000 € USD ≈ 21.061 US$
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка GERINGHOFF MAIS STAR HORIZON
4
39.900 € USD ≈ 44.229 US$
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 670
3
3.500 € USD ≈ 3.880 US$
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
адаптер за пченка GERINGHOFF Mähdrescherzubehör Div
7
34.200 € USD ≈ 37.911 US$
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
адаптер за пченка GERINGHOFF HORIZON STAR II
8
преговара
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
адаптер за пченка GERINGHOFF HORIZON STAR 9R/70
8
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 800
5
21.500 US$ EUR ≈ 19.396 €
Број на редови 8
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 800 B (работали с CLAAS)
10
21.000 US$ EUR ≈ 18.945 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нежин
нови адаптер за пченка GERINGHOFF MS-SC 1200B (Кукурудза/Соняшник)
16
ВИДЕО
60.000 € USD ≈ 66.510 US$
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2016 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Подгорцы
адаптер за пченка GERINGHOFF Mais Star
4
25.700 € USD ≈ 28.488 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка GERINGHOFF  mais star ms-sc
7
преговара
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
адаптер за пченка GERINGHOFF MS -SC
2
334,70 € UAH USD 9.000 UAH ≈ 371 US$
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
адаптер за пченка GERINGHOFF РСА запчасти
2
600 US$ EUR ≈ 541 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
адаптер за пченка GERINGHOFF RD 800
3
1.500 US$ EUR ≈ 1.353 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се