Адаптери за пченка Dominoni

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка Dominoni: 24 огласа

нови адаптер за пченка Dominoni S978B
2
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.093
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
5
€ 29.400 USD ≈ US$ 32.431
Број на редови 6
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови адаптер за пченка Dominoni 6-8-12 Рядная
6
€ 16.000 USD ≈ US$ 17.650
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
8
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Број на редови 8
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
8
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Полтава
нови адаптер за пченка Dominoni S978B
5
€ 20.000 USD ≈ US$ 22.062
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni S978B John Deere
4
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.093
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
7
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Херсон
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
7
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Миколаїв
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
6
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Одеса
нови адаптер за пченка Dominoni S978B
6
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
8
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чернігів
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
7
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Број на редови 8
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
6
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.815
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови адаптер за пченка Dominoni Rock
4
€ 37.500 USD ≈ US$ 41.366
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницький
Омилени : 0 Споредба : 0