Адаптери за пченка CLAAS

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка CLAAS: 121 огласа

адаптер за пченка CLAAS CONSPEED 8.70 FC
3
29.660 € BGN USD 58.000 BGN ≈ 32.873 US$
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, СИЛИСТРА
адаптер за пченка CLAAS CONSPEED 6.70
1
23.010 € BGN USD 45.000 BGN ≈ 25.505 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, СИЛИСТРА
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8
6
19.999 US$ EUR ≈ 18.041 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Днепропетровск
адаптер за пченка CLAAS RU 450 maisbek
6
9.500 € USD ≈ 10.531 US$
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, BROEKLAND
адаптер за пченка CLAAS RU-450
1
10.000 US$ EUR ≈ 9.021 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка CLAAS 4-75SL
4
5.900 US$ EUR ≈ 5.323 €
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 1 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 05/1995 Километража 11 м/ч Ширина на опфаќање 3.4 м
Украина, Золотоноша
адаптер за пченка CLAAS Orbis 600
2
15.000 € USD ≈ 16.627 US$
Број на редови 8
Година 03/2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Krasnosielc
адаптер за пченка CLAAS CONSPEED 8-75 FC
5
20.000 € USD ≈ 22.170 US$
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
адаптер за пченка CLAAS RU 450
8
10.000 € USD ≈ 11.085 US$
Број на редови 6
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија, Bihor
адаптер за пченка CLAAS RU 600 Auto CONTOUR
8
10.651 € USD ≈ 11.807 US$
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 6-75 FC
3
25.500 € USD ≈ 28.267 US$
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
адаптер за пченка CLAAS RU600
8
18.500 € USD ≈ 20.507 US$
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8-70
10
29.900 € USD ≈ 33.144 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 6-75 FC
2
21.000 € USD ≈ 23.278 US$
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
адаптер за пченка CLAAS Orbis 600
7
18.500 € USD ≈ 20.507 US$
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се