Адаптери за пченка CASE IH

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка CASE IH: 18 огласа

нови адаптер за пченка CASE IH 4408
5
32.000 € USD ≈ 35.472 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
адаптер за пченка CASE IH 2208
26
9.500 US$ EUR ≈ 8.570 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
адаптер за пченка CASE IH MFX
2
8.500 € USD ≈ 9.422 US$
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
адаптер за пченка CASE IH 1063
14
7.500 US$ EUR ≈ 6.766 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
нови адаптер за пченка CASE IH
4
27.000 € USD ≈ 29.929 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
нови адаптер за пченка CASE IH
4
ВИДЕО
27.000 € USD ≈ 29.929 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Бердянск
адаптер за пченка CASE IH 1083
5
7.200 € USD ≈ 7.981 US$
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка CASE IH 2208
17
11.500 US$ EUR ≈ 10.374 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
адаптер за пченка CASE IH 1083
12
5.500 US$ EUR ≈ 4.962 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
САД, Memphis
нови адаптер за пченка CASE IH 4408
35
26.700 € USD ≈ 29.597 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
адаптер за пченка CASE IH 1185
4
преговара
Број на редови 8
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
адаптер за пченка CASE IH
1
аукција аукција
Број на редови 12
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска
адаптер за пченка CASE IH
1
аукција аукција
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска
адаптер за пченка CASE IH 4406  6 Rækket 80 CM opklappelig majs plukkerbord
9
20.043 € USD ≈ 22.218 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
адаптер за пченка CASE IH 4408
13
25.000 € USD ≈ 27.712 US$
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2017 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Юбилейное
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се