Адаптери за пченка CAPELLO

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Адаптери за пченка CAPELLO: 20 огласа

адаптер за пченка CAPELLO QUASAR F8
2
20.000 US$ EUR ≈ 18.042 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2012 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Київ
адаптер за пченка CAPELLO
4
14.700 US$ EUR ≈ 13.261 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка CAPELLO 630
4
6.500 € USD ≈ 7.205 US$
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
адаптер за пченка CAPELLO QUASAR R8 - 8-75
3
15.000 € USD ≈ 16.627 US$
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
адаптер за пченка CAPELLO DIAMANT HS6
10
преговара
Број на редови 6
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
нови адаптер за пченка CAPELLO QUASAR F6
12
преговара
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за пченка CAPELLO QUASAR F5
3
9.000 € USD ≈ 9.976 US$
Број на редови 5 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минск
адаптер за пченка CAPELLO QUASAR
5
24.897 € USD ≈ 27.598 US$
Број на редови 8
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
нови адаптер за пченка CAPELLO Quasar F16 (з лижами для придавлювання стерні)
14
ВИДЕО
преговара
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2019 Километража 12 м/ч Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за пченка CAPELLO
8
23.000 US$ EUR ≈ 20.749 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
нови адаптер за пченка CAPELLO Quasar F8+пристрій для захисту шин комбайна !!!
17
преговара
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
нови адаптер за пченка CAPELLO QUASAR F12 (в наявності)
18
ВИДЕО
преговара
Работна брзина 12 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови адаптер за пченка CAPELLO QUASAR F8 (в наявності)
20
ВИДЕО
преговара
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
адаптер за пченка CAPELLO
4
16.950 US$ EUR ≈ 15.291 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черноморовка
нови адаптер за пченка CAPELLO Capello Quasar
8
ВИДЕО
28.350 € USD ≈ 31.426 US$
Број на редови 8
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се