Филтри -

Адаптери за пченка

Резултати од пребарување: 558 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Адаптери за пченка: 558 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка JOHN DEERE 375 PLUS
20
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
нови адаптер за пченка CAPELLO Quasar F8 | Адаптация под CLAAS | Акция!
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка OLIMAC Drago II 8-70 TR
15
Контактирајте го продавачот
35.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за пченка GERINGHOFF PCA 800
19
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.405 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Черкас
адаптер за пченка JOHN DEERE Жниварка/жатка без подрібнювача john Deere 892 після кап ремонту
7
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.883 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
адаптер за пченка GERINGHOFF Жниварка/жатка Geringhoff PCA 002000PCA
11
Контактирајте го продавачот
2.012 € UAH 65.000 UAH
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
адаптер за пченка GERINGHOFF Редуктор жниварки/жатки Geringhoff PCA 002000PCA/розборка
6
Контактирајте го продавачот
371,50 € UAH 12.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
адаптер за пченка GERINGHOFF PCA
12
Контактирајте го продавачот
340,60 € UAH 11.000 UAH
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
адаптер за пченка JOHN DEERE 892 На разборке
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
нови адаптер за пченка Dominoni Akturk Makina
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
нови адаптер за пченка Dominoni Akturk Makina
6
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
нови адаптер за пченка Dominoni Akturk Makina
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
нови адаптер за пченка Dominoni Akturk Makina
7
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Одеса
адаптер за пченка OROS 8 +HSA
15
Контактирајте го продавачот
14.800 € Со вклучен ДДВ
Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2013 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
адаптер за пченка OLIMAC Drago S 8TR
4
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 10.510 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 558 огласа
Прикажи
Претплати се